Sąlygos ir taisyklės

Prekes e-parduotuvėje galima užsisakyti 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.
Užsakymų saugumą užtikrina Lietuvos bankai.
Sąskaitos Nr. LT07 7300 0101 2988 7295, AB Swedbank bankas.
Individualios veiklos numeris: 4151
Privatumo politika:
Registruodamiesi mūsų el. prekybos sistemoje Jūs sutinkate, kad tvarkant e-parduotuvę, fiksuojant sutrikimus serverio darbe, identifikuojant lankytoją, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. Taip pat naudojame „slapukus“ (angl. „cookies“), kas leidžia pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį ir išsaugoti parinkčių istoriją.
 
E-parduotuvėje „Isgyvenk.lt“ pateikiamose registracijos, užsakymo, komentarų formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą ir pavardę, telefono numerį, gyvenamąją vietą, el. pašto adresą), kuri būtina el. prekybos sistemos funkcionavimui ir Jūsų užsakymų administravimui. E-parduotuvės administracija niekada neprašo nurodyti slaptos asmeninės informacijos (pvz: asmens kodų, slaptažodžių, banko kodų ir pan.). Pateikdami asmeninę informaciją "Isgyvenk.lt" Jūs kartu sutinkate ir leidžiate naudoti ir tvarkyti šią informaciją ir duomenis pateikiant Jums informaciją, norint susisiekti su Jumis verslo reikalais ar vidinei statistikai tvarkyti. Kliento prisijungimo į e-parduotuvės asmeninę paskirą slaptažodis įvedamas tik specialioje formoje, saugomas užkoduotas duomenų bazėje ir Jūs patys atsakingi už jo slaptumo išsaugojimą bei įsipareigojate neperduoti tretiems asmenims.
 
Apie e-parduotuvės „Isgyvenk.lt“ lankytojus ir jų užsakymus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo, tvarkomi laikantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo. Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tik tuo atveju, jei mums reikėtų su juo susisiekti. Lankytojų el. pašto adresai gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.

Informacija apie lankytoją, kuris grubiai pažeidžia e-parduotuvės naudojimo taisykles, kenkia, nusižengia įstatymams, gali būti panaudota sprendžiant klausimą dėl jo elgesio ir tolimesnio dalyvavimo. Be vidinių priemonių, „Isgyvenk.lt“ gali kreiptis į teisėsaugos organus bei interneto tiekėjus, priklausomai nuo pažeidimo sunkumo ir formos.
 
Jei iškilo klausimų dėl privatumo ir asmens duomenų apsaugos politikos e-parduotuvėje, maloniai prašome susisiekti el. paštu: info@isgyvenk.lt arba telefonu +370 627 73873
Prekių gražinimo sąlygos.
Tuo atveju, jei gauti pirkiniai netinka pagal dydį arba yra netinkamos kokybės, galite grąžinti juos mums per 14 dienų nuo pristatymo dienos. Jums pageidaujant nekokybiškas prekes pakeisime arba grąžinsime už jas pinigus per 7 darbo dienas, kai tik jas atsiųsite. Grąžinimo sąlygos:

Grąžinama ar keičiama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;
Prekė turi būti nenaudota ir nesugadinta (jokiu būdu negali būti pažeistos etiketės, turi būti nenuplėštos apsauginės plėvelės, nesubraižytas paviršius, nepakeistos sudedamosios dalys ar kiti elementai ir kt.);
Grąžinant arba keičiant prekę būtina pridėti pardavimo sąskaitos faktūros ir apmokėjimą patvirtinančių dokumentų kopijas bei rašytinį prašymą, kuriame nurodyta priežastis dėl kurios įsigyta prekė netenkina, taip pat nurodyta prekė į kurią norite pakeisti arba banko sąskaita, į kurią grąžinti pinigus už grąžinamą prekę. 

Svarbi informacija:

Už grąžinamo pirkinio transporto išlaidas pinigai nėra grąžinami;
Atkreiptinas dėmesys, kad pagal „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles“ negrąžinamomis (nekeičiamomis) prekėmis laikomos tokios įsigytos kokybiškos prekės kaip: apatiniai drabužiai, kojinės, puskojinės bei visos kitos prekės, specialiai išskirtos kaip negrąžinamos (nekeičiamos) “Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėse“;
Jei nebus pateikiama prekės pirkimo-pardavimo dokumento, prekė keičiama arba vykdomi kiti prašyme nurodyti vartotojo reikalavimai tik pardavėjui sutikus.