Pristatymas

Gavus apmokėjimą, užsakymas išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas.
 
Prekes Lietuvoje Jums pristatys Lietuvos pašto tarnyba arba kurjeris.
 
Siuntų įpakavimas, adresavimas ir pristatymas iki 2000 g. - 2 €, prekėms kuriu svoris didesnis negu 2000 g. pristatymo išlaidos nuo 2 €.
 
Kai siuntinys bus išsiųstas Jūs į nurodytą el. paštą gausite žinutę kurioje bus nurodytas siuntinio sekimo kodas, kurio pagalba galėsite stebėti savo siuntinį. Jei praėjus 5 dienoms po apmokėjimo negavote užsakytų prekių ar delsimo paaiškinimo susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@isgyvenk.lt  arba telefonu 8627 73873
 
Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad  pasitaiko atvejų, kai patvirtinus užsakymą ir gavus apmokėjimą paaiškėja, kad reikiamos išsiųsti prekės nebėra, nesvarbu, kad svetainėje vis dar rodomas šios prekės likutis (jis nėra atnaujinamas realiuoju laiku!). Tokiu atveju susisieksime su Jumis ir suderinsime prekių keitimą į kitas tokios pačios vertės prekes, arba grąžinsime Jums pinigus.
 
Prekių gražinimo sąlygos.

Tuo atveju, jei gauti pirkiniai netinka pagal dydį arba yra netinkamos kokybės, galite grąžinti juos mums per 14 dienų nuo pristatymo dienos. Jums pageidaujant nekokybiškas prekes pakeisime arba grąžinsime už jas pinigus per 7 darbo dienas, kai tik jas atsiųsite. Grąžinimo sąlygos:

  • Grąžinama ar keičiama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;
  • Prekė turi būti nenaudota ir nesugadinta (jokiu būdu negali būti pažeistos etiketės, turi būti nenuplėštos apsauginės plėvelės, nesubraižytas paviršius, nepakeistos sudedamosios dalys ar kiti elementai ir kt.);
  • Grąžinant arba keičiant prekę būtina pridėti pardavimo sąskaitos faktūros ir apmokėjimą patvirtinančių dokumentų kopijas bei rašytinį prašymą, kuriame nurodyta priežastis dėl kurios įsigyta prekė netenkina, taip pat nurodyta prekė į kurią norite pakeisti arba banko sąskaita, į kurią grąžinti pinigus už grąžinamą prekę.